شما به یک تیم متخصص برای طراحی سایت نیاز دارید !

در دنیای امروز وب سایت شما اولین راه ارتباطی است که مشتریان با شما برقرار میکنند، به همین دلیل است که 95% از برداشت اولیه یک مشتری از کسب و کار شما مربوط به طراحی سایت شما می باشد.

به همین دلیل است اکثر کارفرمایان و برند های معتبر نسبت به بررسی مجدد طراحی سایت خود اقدام میکنند.

با بیش از 6 سال تجربه موفق در این بازار و کسب جوایز متنوع اطمینان داریم که می توانیم بهترین طراحی سایت را برای شما انجام دهیم.

همین حالا تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید، ما آماده ایم تا بهترین مشاوره را برای انتقال تجربیات خود در زمینه طراحی سایت به شما انتقال دهیم.

داشتن یک وب سایت برای ورود به دنیای کسب و کار جدید دیگر یک نیاز است . اما هزینه طراحی سایت در سال جدید چگونه است و بهترین انتخاب کدام است ؟

وب سایت شما مهمترین ابزار فروش و بازاریابی است که در اختیار دارید. یعنی در واقع مرکز اصلی استراتژی بازاریابی شما است ، سایت ها اولین موضوعی هستند که مردم می خواهند قبل از خرید یا حتی بحث در مورد چیزی جستجو کنند.

اما هزینه طراحی سایت نکته مهمی است که باید با بررسی کامل ابعاد آن بتوانیم بهترین تصمیم را برای داشتن شروعی موفق بگیریم .

هزینه طراحی سایت در شرایط فعلی بسته به امکانات مورد نظر شما و همچنین نحوه طراحی آن دارد ، سعی کنید برای طراحی موفق تر وب سایت خود ، ابتدا هدف و نیاز های خودتان را مشخص کنید و سپس به دنبال بهترین شرکت های طراحی وب سایت مانند همیار سایت باشید.

ضرورت طراحی سایت

طراحی سایت برای کسب و کار های امروزی حیاتی است. اگر صاحب یک کسب و کار هستید و وب سایتی ندارید فرصت های بسیار زیادی را برای رشد کسب و کار از خود گرفته اید.

شاید شما در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام فعالیت دارید اما باید بدانید وب سایت هسته اصلی کسب و کار شماست، مردم به وب سایت های معتبر بیشتر از هر نوع شبکه اجتماعی دیگر اطمینان دارند و برای کسب و کار شما ارزش ویژه ای قادل می شوند.

با طراحی یک وب سایت خوب شما نه تنها اعتبار خوبی کسب می کنید بلکه از دیدگاه مشتریانتان یک کسب و کار موفق و بردگ محسوب خواهید شد.

طراحی انواع سایت

طراحی وبسایت ها و انواع وب سایت ها وسعت زیادی دارد. بنابراین برای داشتن انتخابی درست برای ساخت وب سایت باید ابتدا دید مناسبی در مورد انواع وب سایت داشته باشید.

شناخت انواع وب سایت های مختلف

همین الان که در حال مطالعه این مقاله هستید میلیارد ها وب سایت وجود دارد و روز به روز نیز به تعداد آن ها اضافه می شود ولی همه آن ها در نهایت یک هدف را دنبال می کنند : “جلب توجه کاربر”.
این گستردگی باعث به وجود آمدن تعداد زیادی از وب سایت های مختلف شده است که با شناخت دقیق تر آنها می توان در زمان کمتر به نتایج بهتر رسید.

نکته : سعی کنید دقیق در نظر داشته باشید که چه نوع وب سایتی می خواهید.وقتی می توان به نتیجه بهتری رسید که اهداف و افکار ذهنتان را محدود تر کرده تا بتوانید بهتر به نتیجه رسید.

طبیعتا کسی که درک درستی از وب سایتی که می خواهد راه اندازی کند نداشته باشد و تنها به دنبال ساختن وب سایت باشد نمی تواند به چیزی بیشتر از یک شکست فکر کند .در اینجا سعی کردیم بهترین و محبوب ترین انواع طراحی سایت را برای شما شرح دهیم تا کمکی باشد به انتخاب درست شما.

یادمان باشد هر وب سایت مسیر و هدف خاصی را دنبال می کند و باید مواظب باشیم متناسب با اهدافتان گام بردارید.

طراحی وب سایت های فروشگاهی ای کامرس (E Commerce)

طراحی سایت فروشگاهی (ای کامرس)  در ایران با آمدن دی جی کالا رونق زیادی گرفتند. وب سایت فروشگاهی (ای کامرس)  جایی است که کاربران می توانند به صورت آنلاین محصولات مجازی یا حقیقی را خریداری کنند.احتمالا شما هم قبلا با وب سایت های فروشگاهی (ای کامرس)  برخورد داشته اید و یا شاید از آن ها خرید کرده اید.
اگر به دنبال این هستید که سایتتان را راه انداری کنید و شروع به فروش محصولات خود بکنید این وب سایت ها انتخاب درستی برای شما هستند.

نکته : برای طراحی سایت فروشگاهی  مراحل و موارد مهمی هستند که باید حتما آن ها را به یاد داشته باشید.یکی از مهمترین موارد برای کسب و کارهای اینترنتی داشتن گواهی اس اس ال (SSL) است که توصیه می کنیم حتما آن را داشته باشید.

طراحی وب سایت های شرکتی و تجاری

سایت شرکتی وب سایت هایی هستند که متعلق به یک شرکت یا تجارت خاصی هستند. طراحی سایت شرکتی معمولا دارای لوگو و برند خاص خود هستند و خدمات و محصولات خود را ارائه می کنند.

اگر شما هم به دنبال طراحی سایت شرکتی هستید بهتر است که بیشتر در مورد ویژگی های وب سایت های شرکتی آگاه باشد.

در این دوره که همه کسب و کارها درحال اینترنتی شدن هستند طبیعتا شرکت ها و کاسبانی که به دنبال به روز شدن نیستند ، روز به روز ، به شکست نزدیکتر می شوند.

شما همیشه لازم نیست محصولات خود را بفروشید ، وب سایت های شرکتی گاهی به دنبال ارائه محتوا و جلب مشتری برای تماس گرفتن و تنظیم ملاقات حضوری هستند.

چرا طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک لازم است ؟

خواه عکاس مستقل باشید ، فروشگاه سخت افزار داشته باشید یا نوع دیگری از مشاغل کوچک داشته باشید ،طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک تان می تواند سکوی پرتاب شما باشد.

روش های زیادی وجود دارد که طراحی سایت می تواند به تجارت شما کمک کند. وب سایت شما مهمترین قسمت کار شما است.

طراحی وب سایت ابزاری قدرتمند برای هر مشاغلی است ، زیرا این روزها نگاه ما به جذاب ترین وب سایت جلب می شود. وظیفه یک وب سایت این است که بازدیدکنندگان را جذب کرده و آنها را مجاب کند تا از فروشگاه شما خرید کنند و آنها را با تصاویر جذاب مانند فونت ها و رنگ ها جذب کنند.

به همین دلیل راه اندازی و طراحی سایت برای بیزینس های کوچک بسیار پر رنگ و پر اهمیت تر شده است.

طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک زنگ بیداری شما است

اگر مشاغل کوچکی هستید که هنوز نتوانسته اید از اینترنت به طور کامل استفاده کنید ، این مقاله برای بیدار شدن شماست.

برای بسیاری از صاحبان مشاغل ، حضور آنلاین با کیفیت و راه اندازی و طراحی سایت ، یک کار دشوار است. اخیراً ، من شوکه شدم که دیدم چگونه بسیاری از مشاغل دارای وب سایتهای قدیمی و غیرحرفه ای بوده اند ، و هیچکدام از شبکه های اجتماعی استفاده نمی کردند.

بجای حضور در وب و طراحی سایت برای کسب و کارهایشان ، سرمایه گذاری سرسام آوری را در تبلیغات کوتاه مدت رادیو ، تلویزیون یا چاپ می کنند.

این تاکتیک ها ممکن است به مخاطب برسد اما چه تعداد از آن تبلیغات گران قیمت مورد توجه قرار می گیرند؟ با سرمایه گذاری در یک وب سایت با کیفیت ، حضور در شبکه های اجتماعی یا کمپین بازاریابی آنلاین ، شما توانایی دستیابی طولانی مدت به مشتریان امروز را دارید.

بله با طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک نه تنها صرفه جویی مالی و زمانی برای خودتان می کنید ، بلکه می توانید بسیار دقیق مخاطبان خودتان را مشخص کنید.

طراحی وب سایت برای بیزینس های تازه تاسیس

شالوده اساسی برای نوسازی تجارت شما با داشتن و ساختن یک وب سایت آغاز می شود. از آنجا که مصرف کنندگان بیشتر و بیشتر به دنبال کالاها و خدمات در اینترنت هستند ، یافتن آن در وب یک ضرورت است.

داشتن یک وب سایت مفصل و کاملاً حرفه ای شاید ضروری نیست اما هر کسب و کاری که امروز به دنبال موفقیت در بازار است باید چیزی حرفه ای و مفید داشته باشد.

وب سایت شما جایی است که مشتریان می توانند برای یافتن اطلاعات اولیه درباره شما و آنچه شما انجام می دهید ، مراجعه کنند. برداشت های اول بسیار مهم است و همین یکی از دلیل های راه اندازی و طراحی سایت شماست.

شما می خواهید این سایت نمایانگر شرکت شما و کار بزرگی باشد که انجام می دهید. در وب سایتی که مشتری را به شما متصل می کند ارزش فوق العاده ای وجود دارد. آنها به دنبال اطلاعاتی در مورد تجارت شما هستند بنابراین یافتن این اطلاعات برای آنها بسیار مفید است.

طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک می تواند سکوی پرتابی باشد برای آنها

، پس لازم است با نهایت دقت طراحی شود.

یک طراحی وب سایت مناسب برای کسب و کار شما یکی از بهترین بازدهی را برای شما به همراه خواهد داشت. نه تنها ارزان تر از رسانه چاپی است (نسبت به رادیو و تلویزیون) ، بلکه مدتها پس از سرمایه گذاری اولیه نیز به نفع شما کار می کند.

همچنین با اجازه دادن به شما با افزودن محصولات ویژه به سایتی که همه مشاهده خواهند کرد ، راهی رایگان برای تبلیغات در آینده در اختیار شما قرار می دهد.

چرا طراحی سایت و حضور آنلاین کسب و کارهای کوچک مهم است

اگر حضور آنلاین مشاغل خود را جدی نمی گیرید ، در معرض آسیب هستید. داشتن یک استراتژی دیجیتالی محکم هرگز به یک تجارت آسیب نرساند ، اما صدها داستان موفقیت ایجاد کرده است. اگر بحث درباره وب سایت ، رسانه های اجتماعی یا مزایای بازاریابی آنلاین را شروع نکرده اید ، دیگر نمی توانید صبر کنید.

ما در همیار سایت با طراحی سایت برای کسب و کارهای کوچک سعی داریم تا راه را برای این افراد هموارد کنیم.شما هم برای شروع می توانید با طراحی سایت خود شروع کنید.

راه اندازی و طراحی سایت خودتان را به عقب نیاندازید ، چون دیگر وقتی بهتر از همین امروز نیست.

مزایای طراحی سایت چیست ؟ 12 مزیت برتر کسب و کار های آنلاین

شاید کمتر کسی باشد که با مزایای طراحی سایت آشنا نباشد

مزایای طراحی سایت برای کسب و کار ها چیست ؟

هرگز زمانی مناسب تر و لازم تر از الان برای طراحی سایت نیست ، مزایای طراحی سایت ما را برای ورود به این کسب و کار بیشتر هدایت می کند . آن هم در زمانی که این همه گیری جهانی ، بیشتر از همیشه ما در دنیای مجازی فرو برد.

برند سازی قوی و در کنار آن داشتن یک کسب و کار آنلاین ، شاید دیگر بیشتر از یک فرصت ، یک نیاز برای همه افرادی باشد که به دنبال ماندن و رقابت کردن در این بازار هستند.

حالا تفاوت این است که می بینیم مشاغل مجبور به کشف راه های جدید و منحصر به فرد برای دسترسی به مخاطبان خود هستند. در نتیجه ، ما می فهمیم که طراحی وب سایت خوب چقدر می تواند تأثیر بگذارد.

اگرچه امروزه برای هرکسی که بتواند وب سایتی داشته باشد ، به اندازه کافی ساده است ، اما اگر به دنبال طراحی سایت برای موفقیت کسب و کار خودتان هستید ، داشتن یک طراحی وب سایت حرفه ای ضروری است.

در دنیای دیجیتال امروز ، تقریباً همه به نوعی با شبکه جهانی وب ارتباط دارند تا بتوانند نیازهای سرگرمی ، آموزشی ، پژوهشی و مصرفی خود را تأمین کنند. محبوبیت اینترنت ، باعث شده مشاغل در هر اندازه ممکن به صورت وب سایت ، حضوری آنلاین داشته باشند.

اگر کسب و کار شما هنوز وب سایتی ندارد ، احتمالاً تجارت شما در حد کامل کامل  توانایی های خود را نشان نمی دهد و عمل نمی کند. داشتن یک وب سایت می تواند مزایای زیادی را برای تجارت شما به همراه داشته باشد که شاید قبلاً از آنها آگاهی نداشته باشید.

بیایید با هم مزایای طراحی سایت را بررسی کنیم :

1. داشتن وب سایت ، نشانه قدرت شماست

داشتن یک وب سایت که به صورت حرفه ای طراحی شده است و اعتبار شما را تضمین می کند ، اولین برداشت خوب را به بازدید کنندگان ارائه می دهد. وب سایت های آماتور می توانند غیر حرفه ای و دارای اعتبار کمتری باشند.

خودتان به چه کسب و کاری بیشتر اعتماد می کنید ؟ طبیعتا یکی از مزایای طراحی وب سایت ، کسب اعتبار برای برندتان است.

وب سایت های آماتور می توانند به صورت شلخته شناخته شده و اعتبار شما و فروش شما را به خطر بیاندازند. با کمک طراحی سایت همیار سایت ، اولین قدم اول را محکم بردارید.

2. رقابت امروزی ، فراتر از کسب و کار های دیروز

شاید در دنیای امروز ، دیگر ماندن در یک مغازه محدود ، نمی تواند جوابگوی نیاز های شما باشد ، لازم است خودتان را برای یک رقابت آنلاین آماده کنید ، یا به نفع رقیبانتان کناره گیری کنید.

برای همگام شدن با رقبا ، به وب سایتی مجهز به جدیدترین متد های طراحی نیاز دارید که می توان از طریق طراحی وب سایت حرفه ای به آن دست یافت.

 

3. افزایش درآمد از مزایای طراحی سایت

به زبان ساده ، یک وب سایت با طراحی استراتژیک و جذاب بازدیدکنندگان بیشتری را جذب کرده و به تبدیل آن بازدیدکنندگان به مشتری کمک می کند. این کار ، خود منجر به افزایش درآمد می شود که مطمئناً به سود شرکت شما خواهد بود! اگر می خواهید فروش بیشتری ایجاد کنید ، سرمایه گذاری در یک طراحی وب سایت حرفه ای عاقلانه است.

البته همیشه لازم نیست که شما یک طراحی سایت گران داشته باشید ، شما می توانید حتی با طراحی سایت ارزان ، یک شروع بسیار قدرت مند برای ورود داشته باشید.

می توان گفت افزایش درآمد یکی از اولین مزایای طراحی سایت است.

 

4. حرفه ای به نظر برسید

به جای اینکه فقط یک فروشگاه در گوشه و کنار خیابان باشید ، داشتن یک وب سایت (مخصوصاً یک وب سایت کاملاً خوب) این تصور را می دهد که جدی هستید و آماده تجارت با انواع مشتریان هستید. این اعتبار به حرفه ای بودن شما اشاره می کند .

مزایای طراحی وب سایت حرفه ای ، به قدری مهم است که هیچ شرکت معتبری را بدون داشتن یک سایت حرفه ای نمی توان تصور کرد.

 

5. تبدیل به یک منبع شوید

اگر کسب . کارتان در یک صنعت خاص است ، داشتن یک وب سایت یک فرصت عالی برای ایجاد اعتبار خود به عنوان یک مرجع است. با مقالات آموزنده ای که از تجربه شما بدست می آیند ، می توانید یک وبلاگ قدرت مند داشته باشید.

کاربرانی که در مورد مشکلات رایج مربوط به صنعت شما در حال جستجو در وب هستند ، احتمالاً شما را پیدا خواهند کرد – و بعد از اینکه مقاله های وبلاگ شما را خواندند ، می بینند که چقدر می توانید برای آنها مفید باشید.

یکی دیگر از مزایاي طراحي سایت ، شناخته شدن شما به عنوان یک منبع برای حل مشکلات و کسب اطلاعات است.

6. نام و برند خودتان را داشته باشید

ایجاد سایت و خرید نام دامنه مانند (https://hamyarsite.com) کمک می کند تا برند شما در حوضه ی کسب و کارتان بدرخشد و راهی سریع و آسان برای شناخته شدن هویت نام تجاری شما باشد.

در کسب و کارهای آنلاین لازم است که شما به عنوان یک برند شناخته شوید ، داشتن یک سایت به شما کمک می کند که برندتان را ثبت کنید.

7. مقرون به صرفه

تبلیغات آنلاین در مقایسه با تبلیغات چاپی مقرون به صرفه است و با توجه به اینکه از  سایت استفاده می کنید ، می توانید تغییرات را حتی در حین تبلیغ انجام دهید.

شما به راحتی می توانید به تعداد بسیار زیادی کاربر ، آنهم به صورت هدفمند دسترسی داشته باشد ، و این مورد مقرون به صرفه بودن مزایاي طراحي وب سایت را به ما یاد آوری می کند.

8. دسترسی گسترده تر به جمعیت

برخلاف داشتن محل استقرار آجر و ملات ، یک وب سایت تجاری تجارت شما را در سراسر دنیا نشان می دهند و به دلیل گستردگی جمعیتی بیشتر ، اجازه می دهد تا در معرض دید و فروش بیشتری قرار بگیرید.

دیگر لازم نیست تا تنها در یک خیابان به فکر فروش باشید ، اجازه دهید کل دنیا از خدمات شما استفاده کنند.

9 . 24 ساعته در دسترس باشید

داشتن یک وب سایت از نظر دسترسی به محصولات ، اطلاعات و غیره به صورت شبانه روزی در اختیار مصرف کنندگان شما است. این نوع خدمات 24 ساعته در روز ، هفت روز در هفته قطعاً سود بیشتری نسبت به ویترین فروشگاه های سنتی به همراه دارد.

دیگر کسی با مغازه بسته مواجه نمی شود و دیگر جمعه یا روز تعطیل برای شما معنی نمی دهد.هر زمان لازم باشد ، کاربرانمی توانند وارد سایت شما شوند  و از خدمات شما استفاده کنند.

10. راحتی مصرف کننده

یکی دیگر از مزایای طراحی سایت ، راحت بودن کاربران در دسترسی به خدمات شماست .در دسترس بودن برای تأمین نیازهای مصرف کنندگان در هر زمان از شبانه روز ، راحتی بیشتری را فراهم می کند و به آنها امکان دسترسی به محصولات و اطلاعات را در هر زمان که نیاز دارند می دهد.

11. افزایش فروش

هنگام داشتن مشاغل تجاری کلید رونق کسب و کار ، جذب مشتری است. یک وب سایت موثر با محتوای عالی احتمال افزایش فروش را افزایش می دهد.

وقتی شما با تعداد بسیار زیادی کاربر و راه های بسیار زیادی برای تبلیغ روبه رو هستید ، براحتی می توانید به تعداد بسیار زیادی مشتری دست پیدا کنید .

کافیست تا محصولات خودتان را به نمایش بگذارید تا هزاران نفر در یک لحظه آن ها ببینید.

12. روابط با مشتری را تقویت کنید

حضور آنلاین به شما کمک می کند تا از نظر ایجاد و تقویت روابط بین مشتریان خود بسیار بهتر عمل کنید. ارائه پیشنهادات ویژه به مشتریان وفادار در وب سایت شما ، به آنها این امکان را می دهد تا به مشتریان وفادار برای شما تبدیل شوند.

______________________________________________________________

خدمات تضمینی سئو را با همیار سایت تجربه کنید!

آیا تا به حال فکر کرده اید که بودن در صفحه شماره 1 گوگل چگونه است؟ اگر به شما بگوییم از 1 میلیارد صفحه ای موجود در اینترنت ، 90.88٪ از صفحات از گوگل هیچ بازدید ارگانیک ندارند چه فکری می کنید ؟

آیا می دانید ، متوسط ​​سهم بازدیدکننده سایت های ذکر شده در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل 91.5٪ است؟

بنابراین ، هدف ما این است که وب سایت شما را به 9٪ برسانیم و برای این کار شما به یک آژانس سئو نیاز دارید که در زمینه سئو فنی ، سئو محلی ، سئو خارجی و داخلی سایت ، مدیریت و تولید محتوا متخصص باشد.

همیار سایت ؛ خدمات سئوی سایت تضمینی

تنها راه داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو، سرمایه گذاری در خدمات SEO متناسب با نیازها، خواسته‌ها و مشتریان هدف کسب‌ و‌ کارتان است. اگر به دنبال ارتقا سئو و بهبود سئو سایت تضمینی خود هستید، اگر وب سایت شما در صفحه نتایج ظاهر نمی‌شود، اگر ترافیک وب سایت شما اخیراً کاهش یافته است و نمی‌دانید چرا! اگر میزان تماس و فروش شما کاهش یافته است، اگر در حال راه اندازی یک وب سایت جدید هستید و می‌خواهید به سرعت کسب و کار جدید را رشد دهید … پس شما نیاز به دریافت خدمات سئو سایت تضمینی دارید.

خرید و فروش اینترنتی و یا ارایه خدمات اینترنتی دارای مزایای متعددی هم برای خریداران و نیز فروشندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات دارد فواید طراحی سایت فروشگاهی برای فروشندگان عبارتند از:

  1. صرفه جویی و یا حذف هزینه هایی مانند اجاره مغازه، منشی ، تلفن، آب ، گاز و برق و …
  2. فروشگاه اینترنتی کسب و کار شما را بهتر و پُر رنگ تر نشان می دهد. زیرا با راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای حرفه و پیشه خود، کاربران زیادی را که در عرصه اینترنت فعال هستند بسوی خود جذب نموده و آنها با دیدین وب سایت شما خواهند فهمید کسب و کار شما حرفه ای و جدی است.
  3. فروشندگان در وب سایت فروشگاهی با درج مشخصات و ویژگی هر کدام از کالاها و همچنین قیمت آنها دیگر از دادن توضیحات شفاهی که در روش سنتی خرید و فروش صورت می گیرد و همچنین از سر و کله زدن با مشتری رهایی می یابند.
  4. یک فروشگاه سنتی به منطقه بسیار محدودی خدمات می دهد اما خرید و ارسال سفارش از یک فروشگاه آنلاین به دورترین نقاط کشور و (در صورت فروش با کارت های اعتباری بین المللی) به تمام نقاط دنیا امکانپذیر است. توسعه فروش محصولات و خدمات فراتر از شهر و کشور بواسطه طراحی سایت فروشگاهی تامین می گردد.
  5. طراحی سایت فروشگاهی آنلاین در راستای حذف واسطه ها و دلالان و ارتباط مستقیم تولیدکننده با خریدار و مصرف کننده بسیار کارآمد است.
  6. فروشگاه اینترنتی در هر لحظه از شبانه روز آماده سرویس دهی به مشتریان بوده و محدودیت ساعت کاری را ندارد.

از آنچه ذکر گردید مبرهن است که هر یک از روش های خرید و فروش معایب خاص خود را دارند که چه خریدار و چه فروشنده را دچار مشکلاتی می نمایند. از اینرو بشر همیشه به دنبال راه های بهتر برای تجارت بوده است.

2گرایش به طراحی سایت فروشگاهی

ظاهر سایت فروشگاهی از جهاتی بی شباهت به یک مغازه لوکس نیست. به این صورت که صفحه اصلی سایت فروشگاهی به مانند ویترین مغازه ها شامل گلچینی از بهترین محصولات و اجناس است و با دیدن آن دیدی کلی از تمام محصولاتی که می توان در سایت یافت می دهد. از تفاوت های دیگر سایت های فروشگاهی با سایر سایت ها نحوه مدیریت سایت های فروشگاهی است. نحوه مدیریت سایت های فروشگاهی باید به گونه ای باشد که به آسانی بتوان تغییرات را در آنها اعمال کرد زیرا ممکن است یک سایت فروشگاهی هر روز و یا حتی در روز چند بار مجبور به اعمال تغییراتی در قیمت ها و موجودی و نوع کالا و غیره شود. برای اینکه این بروز کردن لحظه ای برای صاحبان سایت های فروشگاهی وقت گیر نبوده و بدل به یک دغدغه نشود، باید در طراحی سایت فروشگاهی راهکارهای مناسب اندیشیده شود.

یکی دیگر از تفاوت های طراحی سایت فروشگاهی با طراحی سایت شرکتی در این است که تمرکز شما در چنین سایت هایی بر ترغیب مشتری به خرید اینترنتی است در صورتی که در سایت های شرکتی شما تنها به معرفی شرکت و محصولات خود بسنده می کنید و از مشتری می خواهید که برای کسب اطلاعات بیشتر با شما تماس بگیرد. بنابراین سایت های فروشگاهی استراتژی های به روز تری برای طراحی دیزاین و در نهایت بازاریابی خود نیاز دارند.

3تفاوت طراحی سایت فروشگاهی با سایر سایت ها

از دیگر جذابیت هایی که سایت فروشگاهی می تواند داشته باشد امکانات مختلفی است که بر حسب نیاز صاحب سایت در آن گنجانده می شود. این امکانات نظیر امکان مقایسه کالاها و خدمات، نقد و بررسی، فروش های ویژه روزانه و تخفیف هایی جهت مناسبت ها و گارانتی و دریافت نظرات خریداران در مورد کالاها می تواند برای بازدید کنندگان بسیار جذاب باشد.

سایت های فروشگاهی برتری های دیگری نیز نسبت به سایت های معمولی دارند. یکی از مهم ترین برتری ها امکان آمارگیری جامع و تفکیک شده از بخش های مختلف سایت و انجام کلیه محاسبات نظیر درآمد و فروش و کنترل موجودی انبارها در بازده های زمانی مختلف و همچنین تحلیل کالاهای مورد علاقه ی خریداران یا ثبت سفارشات است که اطلاعات جامعی که قابلیت پیاده سازی بر روی جداول و نمودارها نیز دارند را جهت بهبود کسب و کار در اختیار مدیران سایت ها قرار می دهد.

در طراحی سایت فروشگاهی باید نکاتی را مد نظر قرار داد که باعث بهتر شدن این سایت ها می شوند. از جمله مهمترین این موارد می توان به طراحی سایت ریسپانسیو اشاره کرد. همچنین اگر فروشگاه آنلاین شما یک فروشگاه بزرگ است شما نیاز به طراحی سایت با یک هسته اختصاصی هستید. ما در شرکت پیام آوا یک فروشگاه اینترنتی فوق حرفه ای با لاراول را به شما ارائه می کنیم.

با تیم عرسا دیزاین آشنا شوید

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

طراح سایت

عرفان سازواری

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ornare magna eget sem consequat tempus. Integer nec quam in sem convallis tempus sed in magna. Pellentesque sagittis est eu finibus lobortis.

مدیر سئو

پریسا امین گلوانی