همه چیز با شما شروع شد

درباره ی عرسادیزاین بیشتر بدانید

من، عرفان سازواری چند سال پیش بود که در کارگاه تولیدی صابون کار میکردم، شغل سختی بود با ساعات کاری طولانی، کارگاهی که در آن کار میکردم سایت داشت و فروش خوبی از طریق سایت روزانه انجام میشد، اما اون سایت زود به زود دچار مشکل میشد و چون پشتیبانی خوبی نداشت خیلی به مشکل میخوردیم.

یک روز با خودم گفتم که من هم تست کنم ببینم مدیریت سایت چگونه است، و بعد از گذراندن یک دوره ی خوب توانستم تمام مشکلات سایت را حل کنم و همچنین فهمیدم که چقدر عاشق این کار هستم  و از آن روز به بعد هر روز در حال یادگیری در مورد طراحی سایت و رساندن آن به درآمد هستم و تمام تلاشم را میکنم تا سایت های ایرانی بتوانند فروش خوبی داشته باشند.

دفتر تخصصی عرسا دیزاین در سال 2017 با هدف ایجاد تغییر و تحول فضای وب ایران فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. ما هرسال با تلاش و پشتکار بسیار، همگام با استانداردهای روز دنیا گام برداشتیم و طی این سالها توانستیم نقش مهمی در اشتغال زایی، آموزش و تربیت نیروی حرفه ای در صنعت وب ایفا کنیم. در کنار این ارزش آفرینی مستمر توانستیم سیمای وب ایران را همانطور که از نامش پیداست تا اندازه چشمگیری تغییر دهدیم و سطح توقع مخاطبین از وب فارسی را به سوی زیبایی شناسی در کنار کارایی عمیق و ارزش آفرین افزایش دهیم.

پیج اینستاگرام عرسادیزاین

01

طراحی سایت

هدف دفتر تخصصی عرسا دیزاین در طراحی سایت شرکتی، ثبت جلوه‌ای زیبا و ماندگار از تجارت شما در ذهن مخاطب است؛ ترسیم یک وبسایت شرکتی باید بگونه‌ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت شما در دنیای واقعی و برای اولین‌بار از طریق وبسایت با برند شما آشنا شد، با تصویری ایده‌آل از کسب و کارتان مواجه شود.

02

سئو

در همین لحظه، اگر با جستجوی نام محصولاتتان در گوگل، سایت شما در صفحه اول نتایج نیست، باید مطمئن باشید مشتریانِ دست به نقد شما، در حال خرید از رقبایتان هستند! سئو (SEO)، موثرترین روش جذب مشتری‌ها در دنیای اینترنت است.

مشتری‌هایتان خیلی راحت سایت شما را در گوگل پیدا خواهند کرد

03

گرافیک

تیم طراحی و تبلیغات عرسا، خدمات طراحی گرافیک را با بهترین کیفیت، در زمانبندی بسیار کوتاه را به مشتریان خود ارائه می دهد. متخصصین طراحی گرافیک تیم طراحی و تبلیغات عرسا دیزاین از دانش آموختگان هنری و با تجربه کاری در حوزه تبلیغات هستند.

یه تیم حرفه ای خلاق و پیگیر

عرفان سازواری

طراح سایت

پریسا امین گلوانی

متخصص سئو

روژین کریمی

گرافیست