سئو (SEO) دقیقا چیست؟

سئو مخفف واژه‌های Search Engine Optimization است که معنی آن «بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو» است. بهینه‌سازی سایت برای کلیدواژه‌ای خاص انجام می‌شود.

کلیدواژه عبارتی است که در گوگل جستجو می‌شود و می‌تواند شامل یک یا چند کلمه باشد. وقتی صفحه‌ای از سایتمان را برای کلیدواژه‌ای بهینه کنیم، اگر فردی آن کلیدواژه را در گوگل جستجو کرد سایت ما در اولین نتایج جستجو ظاهر می‌شود و در نتیجه ترافیک سایت افزایش می‌یابد.

نکته مهم آن است که سئو بر هر صفحه سایت اعمال می‌شود و هر صفحه سایتمان می‌تواند رتبه‌ای متفاوت از دید گوگل داشته باشد.

سئو بهترین راه دنیا برای ایجاد ترافیک موثر است و آن هم به صورت رایگان و بدون صرف میلیون‌ها تومان هزینه برای تبلیغات!

 
جهت مشاوره رایگان کلیک کنید

اگر سایت دارید نمی‌توانید از سئو صرف‌نظر کنید!

تبلیغات اینترنتی بسیار گران است و همیشه بازده لازم را ایجاد نمی‌کند! ارزانترین و به‌صرفه‌ترین راه برای جذب افراد علاقه‌مند به سایت، استفاده از سئو است.

اگر فقط روزی 1000 نفر را از طریق سئو به سایت هدایت کنید معادل حدود 15 میلیون تومان تبلیغات در ماه است.

افرادی که از طریق گوگل یا موتورهای جستجوی دیگر وارد سایت می‌شوند، به موضوع سایت ما علاقه دارند و احتمال بیشتری وجود دارد که در سایت بمانند یا خرید کنند.

ترافیک موثر از بازدیدکنندگانی تشکیل شده که دقیقا به موضوع سایت شما علاقه دارند. فرض کنید کار شما فروش لباس نوزاد است. آیا ترجیح می‌دهید 1000 نفر اتفاقی به سایت شما بیایند یا 100 مادر جوان وارد سایت شوند که به تازگی صاحب فرزند شده‌اند؟

شما به خدمات سئو احتیاج دارید

در همین لحظه، اگر با جستجوی نام محصولاتتان در گوگل، سایت شما در صفحه اول نتایج نیست، باید مطمئن باشید مشتریانِ دست به نقد شما، در حال خرید از رقبایتان هستند! سئو (SEO)، موثرترین روش جذب مشتری‌ها در دنیای اینترنت است.

تاثیر خدمات سئو در فروش اینترنتی

امروزه ۸۱ درصد از خریدها به صورت اینترنتی و از وب سایت‌ها انجام می‌شوند. سئو باعث بیشتر دیده شدن سایت شما توسط مشتریان و افزایش فروش شما خواهد شد. در این شرایط،‌ باید تاثیر خدمات سئو در فروش اینترنتی را جدی گرفت!

مشتری‌هایتان خیلی راحت سایت شما را در گوگل پیدا خواهند کرد

 

صفر تا صد سئو خود را به ما بسپارید. عرسا دیزاین با سابقه طلایی در حوزه دیجیتال مارکتینگ، بهترین متخصصان سئو را برای سایت شما انتخاب کرده است.

سئو، راه حل فروش موفق از طریق سایت

از بهترین منبع ترافیک یعنی گوگل، بازدیدکننده و خریدار کسب کنید!

تا به حال نام محصولاتی که کسب و کارتان ارائه می‌دهد را در گوگل جستجو کرده‌اید؟ سایت شما، چندمین سایت در صفحه نتایج است؟ آیا می‌دانستید بیش از ۷۰ درصد مشتریان، خرید خود را از همان ۵ سایت اول انجام داده و سایت‌های دیگر را نگاه نمی‌کنند؟! چاره چیست؟

“دیده شدن سایت شما توسط مشتریان، تنها با سئو امکان پذیر است”